ikona05-shiatsu-3D-infrared.jpg
ikona-06shia-bonlife-matt.jpg
ikona08-office-mas-chairs.jpg
ikona-07shia-vita.jpg
ikona02-belt.jpg
ikona-09-fitness-belt-slim.jpg
ikona07-HMF-paradiso.jpg
ikona01-tiger.jpg
ikona03-siesta.jpg
ikona06-sana-plus-thermo.jpg

Masážní lehátka, masážní křesla, masážní podložky, masážní pásy.
Office Massage Chairs. Masážní židle do kanceláře.
Shiatsu. Ergonomické lehátko. Masážní křeslo.

Jsou to masážní přístroje pro domácí, pohodlné používání. Masážní židle do kanceláře uplatníte ve své práci, případně i doma. Masážní přístroje Shiatsu moderního typu Vám pomohou v relaxaci, uvolní krční, zádovou, šíjovou oblast, jsou přenosné.

Přenosný masážní přístroj 3D Shiatsu Infra Red.
Hnětoucí relaxace s vyhříváním.

obsah04-3D-shiatsu-eva.jpg
obsah01-balls-rotating-girl.jpg

Cena 3D Shiatsu Infra Red je 1955 Kč.

Při internetové objednávce obdržíte v ceně i dárek -
Masážní pavouk.
Antistress Head Massager.
.

Praktický přenosný přístroj pro individuální použítí,
3D Shiatsu Infra Red
Vám poskytne hnětoucí masáž, prohřívání IR paprsky, velkou flexibilitu a variabilitu při masáži , samostatnost při používání.

Cíleně promasírujete tu oblast, kde zrovna potřebujete. Působíte cíleným tlakem, typu shiatsu, a při vhodné manipulaci uvolníte zablokované svalové partie.
Především využijete pro masáž v oblasti šíje, krku, ramen. Sami si uzpůsobíte umístění masáže pomocí popruhů - je to tzv. U-shape design.

obsah04-3D-shia-vendulka-sitting.jpg

Dále využijete přístroj 3D Shiatsu Infra Red i na masírování jiných oblastí těla.

O přístroj se můžete opřít v hrudní nebo bederní oblasti, když jej dáte do křesla či sedačky. Masážními hlavicemi se můžete masírovat i na stehnech či chodidlech.

Přístroj má 4 masážní hlavice, které provádějí hnětení, kroužení. Ovládacím panelem si zvolíte 5 rychlostí hnětení. Hlavice jsou vybaveny hlubokým Infra Red teplem, prohřívají danou oblast. Přístroj má automatický timer, vypínač.

Masáž - oblast ŠÍJE A KRKU.

Uplatníte při bolestech hlavy vyvolané tzv. blokádou páteře - cervikokraniální syndrom,
při brnění v konečcích prstů - cervikobrachiální syndrom,
při uvolnění zatvrdlin ( myogelóz) na trapézovém svalstvu , v šíjové oblasti,
kdy se vyskytují bolesti šíje po námaze, z průvanu, nachlazení, reflexní ovlivnění nepříjemných subjektivních potíží při kolísání krevního tlaku a u neurotických potížích ( subjektivně nepříjemně vnímané bušení srdce) .

Ramena masírujete, uvolňujete obvykle po velké námaze, po fyzickém výkonu, ale i při sedavém zaměstnání.
S výhodou můžete také použít přístroj Apollo a jeho elektrickou akupunkturu .

Masáž - oblast zad, beder, kříže.

3D Shiatsu využijete i na masírování unavených nebo bolestivých zad.
O přístroj se můžete opřít v hrudní nebo bederní oblasti, když jej dáte do křesla či sedačky. Masážními hlavicemi se můžete masírovat i na stehnech či chodidlech.

obsah01-3D-vendula-sitting.jpg

Masáž dolních končetin (stehna, lýtka, chodidla).

Masážními hlavicemi se můžete masírovat i na stehnech či chodidlech.

Shiatsu Home Massaging set.
Masážní lehátko s hnětoucí, poklepovou a vibrační masáží,
s vyhříváním, s autoadaptérem.

obsah07-leha-BL5100-funkce.jpg

Cena soupravy Shiatsu Home Massaging set je 4990 Kč.

Zahrnuje nejen masážní lehátko, ale i masážní infralampu ALMOND

Shiatsu masážní lehátko je účinný a efektivní masážní přístroj, poskytuje oscilační i hnětoucí masáž, umožňuje taky rolování, swing massage, poklepovou masáž, vyhřívání masážních hlavic . Poskytne Vám relaxační zážitek spojený s odpočinkem, pomáhá lépe vnímat pocity vlastního těla. Vše snadno a pohodlně obsluhujete pomocí dálkového ovladače.

Systém se skládá z 4 rolujících masážních hlav - poskytující typ masáže hnětoucí , rolování probíhá v podélné ose páteře, příjemně uvolňuje paravertebrální svalstvo - svaly kolem páteře. masáž je velmi účinná na odstraňování bolesti a uvolnění ztuhlých zádových svalů.

Masážní lehátko Shiatsu využijete doma i v kanceláři, lehátko Shiatsu lze bez problémů rozložit na postel a užít si masáže vleže. Shiatsu Home Massaging set uplatníte i na cestách v autě, součástí soupravy je autoadaptér. Potah podložky je vyroben z kvalitní černé koženky, příjemné na dotek a snadné k údržbě.
Pěnové polstrování je dostatečně měkké, takže sezení nebo ležení na podložce je pohodlné. Lehátko Shiatsu není nijak těžké, lze jej bez problémů přenášet.

obsah072-leha-woman.jpg

Vibrační motory v sedací oblasti ( též s funkcí poklepu , tapping a swingující, střídavé masáže) poskytují uvolňující masáž pro hýždě a stehna, relaxuje svaly, podporuje spalování tuku a formování těchto partií, k uvolnění ztuhlých svalů a odstranění bolesti způsobené dlouhým sezením. .

Masážní a relaxační lehátko může být používáno jen na suchém a hladkém povrchu. Na lehátko může být položen ručník - z hygienických důvodů. Obvykle je lehátko umístěno na vhodné křeslo, židli.

Masážní lehátko Shiatsu je možné ovládat pomocí dálkového ovládání,
díky kterému je používání velice jednoduché a pohodlné.

obsah-remote-5100-popis.jpg

Ovladačem řídíte :
POWER zapnutí , vypnutí celého přístroje.
tlačítkem DEMONSTRATION - spustíte zkušební program, kde se vystřídají všechny funkce. Lehátko Vám předvede všechny varianty funkcí a masáží. A pak samostatně vypne. LED diody Vám znázorňují, jak a kde pracuje masáž. Při vypnutí je třeba nechat posunovací mechanismus dojet do krajní pozice.
Shiatsu massage - Modrými tlačítky můžete upravit oblast zad, kde Vás budou hnětoucí rolující masážní hlavice masírovat : buď celá záda, nebo jen horní či dolní partie
Vibrační motory - Intenzita v sedací, stehenní části lze spustit i intenzitě slabší, střední a vysoké. Simultánně můžete spustit i 2 oscilační motory – buď ve funkci tapping – poklep, kývací varianta (stagger) nebo v kontinuální ( nepřetržité) funkci.

Doba trvání masáže:
Zpočátku masáž nemá být delší než 5 - 7 minut, je dobré vyzkoušet nejprve přístroj skutečně jen 2-4 minuty. Po několika dnech lze prodloužit interval na maximálně 15 -25 minut. Nikdy nepřekračujte délku provozu lehátka - cca 30 minut.

Office Massage Chair Nevada. Masážní židle do kanceláře.

obsah15-office-mas-chair-9004.jpg

Masážní židle do kanceláře Nevada.

Masážní židle do kanceláře Nevada umožní Vám pohodlí v pracovním prostředí, u počítače, aktivizuje svaly i ducha.

Cena masážní židle do kanceláře Nevada je 9200 Kč.
v ceně je masážní přístroj ALMOND,

Nevada je vybavena masážními motory v sedací a stehenní oblasti.

Oscilační masáž můžete spustit samostatně, zmáčknutím jednotlivých tlačítek.
Intenzitu masáže v každé zóně upravíte tlačítkem (Intenzity), můžete zvolit 3 různé kvality ( Low, Medium, High).
Páčkou pod sedadlem můžete nastavit výšku posedu i náklon.

obsah06-funkce-tapping.jpg

obsah-lehatka-almond-helen.jpg

K masážní židli Nevada dostáváte navíc
masážní přístroj ALMOND,

umožní optimální kombinaci pohodlné masáže na židli a efektivní ruční masáže s prohříváním přístrojem ALMOND.

Celá souprava je po léčebné i praktické stránce výhodná, kompatibilní.

Ergonomické masážní lehátko SANA plus thermo.

obsah13-sana-plus-thermo-pom.jpg

Cena masážního lehátka SANA plus thermo je 12990 Kč.
rozměry SANA plus thermo jsou 185 x 60 x 8 cm, je certifikováno CE.

V ceně soupravy je také masážní přístroj Power Plus,
umožní optimální kombinaci pohodlné masáže v lehátku a efektivní ruční masáže s prohříváním.
Celá souprava je po léčebné i praktické stránce výhodná, kompatibilní.

Ergonomický tvar masážního lehátka SANA plus thermo je ideální pro pravidelný a komfortní odpočinek. Umožní si individuálně najít optimální pozici pro relaxaci. povzbuzující , osvěžující aefektivní masáž respektuje specifický reliéf problémových zón v zádová bederní oblasti. Pohodlí zajistí šíjový polštářek.

obsah13-sana-ergonomie.jpg

Lehátko SANA plus thermo Vám poskytne aktivní masáž ve 4 oblastech (8 motorů, vždy po 2 ve každé oblasti), oscilující masážní vlny, stimulační poklepovou masáž, 4 intenzity masáže, masáž kombinovanou s vyhříváním zádové oblasti.

obsah13-sana-motory.jpg

Lehátko disponuje 6 masážními programy , které mohou být s vyhřívání nebo i bez něj. Velmi pohodlný a příjemný je i povrch lehátka, měkčená kůže. Lehátko SANA plus thermo má garanci 3 roky, není energeticky náročné, elektrický příkon je 36 W,

Masážní polštář.

obsah11-zena-mp.jpg

je klasický, pohodlný masážní přístroj využívající léčebných účinků masáže vytvořené elektromagnetickou vibrací, kombinovanou s příznivým účinkem tepla na masírovanou oblast.

Celkově masáž polštářem působí příjemně a jemně, působí na vegetativní nervstvo - vede k tzv. vegetativnímu přeladění a stabilizaci.

Optimální frekvence masáží je 5-6x týdně, lze i 2x denně ( aby došlo k správnému vegetativnímu přeladění, musí být aplikována větší série masáží).
Zpočátku masírujte stupněm č. 1 ( až vznikne dobrá tolerance na tuto masáž ), pak postupně zvyšujte na intenzitu 2 a 3 a konečně na tepelnou masáž.
Důležitá je pravidelnost masáží , zpočátku místní masáž nemá být delší než 10 - 15 minut, celková masáž 20 - 30 minut , postupně lze zvyšovat délku masáží zhruba na dvojnásobek, dle individuální potřeby a vnímavosti.

obsah10-mpm.jpg

Tepelná masáž má největší význam u chronických nemocí, především pohybového ústrojí a revmatického charakteru. Vyhřívání je signalizováno rožnutím kontrolky na vypínači.
Masážní polštář můžeme používat v sedě jako opěrku, ležet na něm jako na polštáři, přikládat na různá místa těla, pokládat na něj chodidla. Nemělo by se na něj sedět plnou vahou a stát ( možnost poškození přístroje ) .

Cena masážního polštáře je 2500 Kč.
Jako sezónní bonus máte možnost získat zdarma také nyní bylinný olej Dr. Foerstera.

OBLAST ŠÍJE A KRKU

Bolesti hlavy vyvolané tzv. blokádou páteře - cervikokraniální syndrom, brnění v konečcích prstů - cervikobrachiální syndrom, uvolnění zatvrdlin ( myogelóz) na trapézovém svalstvu , v šíjové oblasti bolesti šíje po námaze, z průvanu, nachlazení, reflexní ovlivnění nepříjemných subjektivních potíží při kolísání krevního tlaku a u neurotických potížích ( subjektivně nepříjemně vnímané bušení srdce) .

OBLAST BŘICHA

Ovlivnění peristaltiky u funkční zácpy, meteorismus ( nadýmání ) , rehabilitace operační rány - protisrůstový režim, lipomobilizační účinek vibrační masáže se uplatňuje jako doplňující metoda redukce tukových zásob na břiše ( samozřejmě při adekvátní dietě), bolesti gynekol. původu - dysmenorrhoea, klimakterický sdr., atd.

MASÁŽ VE VODNÍ LÁZNI

Na polštář lze dát vaničku s vodou a případně přidat minerální sůl, bylinkové extrakty - vibrace přecházejí do vodního prostředí a blahodárně působí komplexně s hydroterapií . Vynikající efekt u běžné únavy, u chronického přetížení dolních končetin . Rovněž se zlepší podmínky pro průtok krve u některých oběhových onemocnění ( Reynoldova nemoc - studené konečky prstů ) , příznivý účinek u revmatismu .

MASÁŽ LÝTEK

Únava po celodenním chození, obzvláště u varixů ( křečových žil ) , při otocích dolních končetin, při poruchách prokrvení nohou ( studené nohy po ránu ) . Velmi vhodná masáž je u chronických nemocí svalů a kostí končetin - velmi účinná je tepelná masáž.

MASÁŽ CHODIDEL

Po celodenní únavě, reflexní působení - přes Headovy zóny - na celou řadu vzdálených orgánů, všeobecně popudový a stimulační účinek.

POUŽITÍ MASÁŽNÍHO POLŠTÁŘE VE SPORTU

Po sportovním zatížení a po jakékoliv větší fyzické námaze je správně provedená masáž prostředkem k urychlení regenerace. Velký význam má obzvláště u jednostranné zátěži - zkrácené svalové partie, snížená pohyblivost kloubů.

obsah12-zena-vertebra.jpg

Ergonomické masážní křeslo PARADISO EXCELLENCE .

Cena masážního křesla PARADISO EXCELLENCE je 39 000 Kč.
Obvyklá cena je 49 000

obsah14-paradiso-kreslo.jpg

Ergonomické tvar masážní křeslo PARADISO EXCELLENCE je ideální pomocník pro komfortní odpočinek. Umožní pohodlnou relaxaci v pozici vzpřímené i odpočinkové - tzv. ZERO gravity pozition. Pohodlně si lehnete a masírujete v téměř horizonátlní poloze, navozuje Vám to pocit, jako byste se vznášeli.

Ergonomický tvar křesla má příjemný kožený povrch, pohodlné pažní opěrky, do pohodlné ZERO gravity pozice se dostanete pomocí elektromotoru.
PARADISO EXCELLENCE má 8 motorů ve 4 zónách, umožní oscilující masáže, výběr masáží v jednotlivých oblastech.

obsah14-zero-gravity.jpg

Křeslo disponuje 6 masážními programy ,

Dále má 24 elementů, které poskytnou rolling massage - hnětoucí, rolující masáž.

Vyhřívání je v bederní oblasti.

Elektrický příkon je 72 W, ,
rozměry jsou 120 délka x 78 šířka x 107 výška cm - ve vzpřímeném stavu, v zero pozici je délka 150cm,
nosnost 140kg, je certifikováno CE.

Masážní souprava SIESTA RELAX.
SIESTA RELAX - masážní lehátko, relaxační lehátko.

obsah01-woman-vertebra.jpg

Masážní lehátko pro domácí relaxaci i do auta .

SIESTA RELAX má 9 masážních motorů
(ve 4 partiích
- krční oblast,
horní část zad,
dolní část zad
a oblast stehna/hýždě).

Má 5 intenzit vibrační masáže. 8 programů (režimy masáže v různých partiích těla),
Časovač 10,15,20,25 minut.

Masážní souprava SIESTA RELAX obsahuje i přístroj Almond , optimální kombinace oscilační masáže a IR tepla.

Siesta Relax je vybavena popruhy (v zadní části podložky), které umožňují připevnit lehátko k jakémukoliv typu křesla či sedačky. Lehátko je vyrobeno z příjemného, měkkého materiálu umožňující velmi pohodlné ležení.

obsah01-siesta-relax-almond.jpg

Umožňuje kvalitní odpočinek, pomáhá relaxovat, odstraňovat stres a únavu.
Vše snadno a pohodlně obsluhujete pomocí dálkového ovladače. Typ masáže se vybere jednoduše stiskem příslušného tlačítka na ručním ovládání. Diody Vám vždy ukazují typ masírování.
Siesta Relax může být užívána pouze s elektrickým adaptérem nebo v autě na 12V adaptér, který se připojuje do zdířky auto-zapalovače (cigareten jack).

Lehátko je vyrobeno z příjemného, měkkého materiálu umožňující velmi pohodlné ležení. Povrch je z nedráždivého, vzdušného materiálu, který umožňuje snadné odvádění potu.

Cena masážního lehátka Siesta Relax je 3990 Kč.
V ceně soupravy je i přístroj Almond , který umožní optimální kombinaci pohodlné masáže v lehátku s efektivní ruční masáží,s hloubkovým teplem.

SIESTA THERMO - masážní lehátko, relaxační lehátko s vyhříváním.

Výrobek je dostupný na objednávku.

Praktické, 5- motorové masážní lehátko
DO AUTA, DO KANCELÁŘE, PRO DOMÁCÍ CHVÍLE ODPOČINKU
, s vyhříváním bederní části.

obsah02-siesta-alone.jpg

Umožňuje kvalitní odpočinek, pomáhá relaxovat, regenerovat, odstraňovat stres a únavu. Můžete odpočívat v pohodlné poloze, využijete silnější i slabší intenzitu masáže, rytmickou i poklepovou masáž - kdykoliv Vám může posloužit doma, i na Vašich cestách - je vybaveno autozástrčkou. Vše snadno a pohodlně obsluhujete pomocí dálkového ovladače.

Masážní a relaxační lehátko Siesta umožňuje osvěžující masáž buď všech 5 motorů zároveň nebo odděleně. V oblasti bederní páteře je volitelná možnost vyhřívání, temperace. Lehátko je vyrobeno z příjemného, měkkého materiálu umožňující velmi pohodlné ležení. Povrch je z nedráždivého, vzdušného materiálu, který umožňuje snadné odvádění potu.

obsah01-siesta-remote.jpg

Vynikající účinky má masáž s pomocí volitelných programů (zmáčknete-li tlačítko MODE). Pomocí programů si vyberete charakter masáže, typ programu, oblast, kterou chcete masírovat (záda, bedra, stehna).
Postupně můžete volit mezi 8 programy (0-7).
Můžete si vybrat jednu oblast masírování, dvě nebo všechny tři oblasti najednou, je možné zvolit 3 intenzity masáže u každé oblasti. Všechny motory a jejich funkce řídíte dálkovým ovladačem.

Siesta může být užívána pouze s elektrickým adaptérem nebo v autě na 12V adaptér, který se připojuje do zdířky auto-zapalovače (cigareten jack).

obsah03-siesta-women.jpg

Rychlejší průběh vln napomáhá proudění tělesných tekutin, stimuluje, oživuje organismus. Pomalejší průběh vln, pravidelně se opakující, zklidňuje, harmonizuje psychický stav, napomáhá snadnějšímu usnutí.

Cena masážního lehátka Siesta je 4600 Kč.
Jako bonus máte možnost získat jako premii nyní masážní přístroj Power Plus , umožní optimální kombinaci pohodlné masáže v lehátku s efektivní ruční masáží,s hloubkovým teplem.