obsah01-firma-aurea-adresa-logo-email.jpg

Kdo jsme a kde nás najdete

obsah02-kolaz-vyrobku.jpg

Dobrý den,
jsme přední, výhradně česká obchodní společnost se zdravotním zaměřením - AUREA MEDICA ®.

E-mail: aurea.medica@seznam.cz

Podporujeme zdravotní osvětu a prevenci,
prodáváme výrobky pro zdravý životní styl.

Jsme držitelem ochranné obchodní značky.

Poskytujeme odborné zdravotní konzultace.
Náš sortiment je výsledkem systematického hledání účinných zdravotních výrobků. Vybíráme si je přímo od producentů (výrobních firem). S odborníky, producenty i lékaři konzultujeme uplatnění výrobků, využíváme zkušeností z medicíny. U řady výrobků máme výhradní zastoupení v ČR, i v EU.

Poskytujeme kompletní technický servis - záruční i pozáruční. Nabízíme pro firmy velkoobchodní prodej. Umožňujeme VO ceny i jednotlivcům, zájemcům o prodej zdravotních výrobků. Prezentujeme i prodáváme naše výrobky v zahraničí, především v zemích EU, účastníme se zdravotních a módních výstav.

Jak se dostanete do firmy Aurea medica

Sídlo naší firmy je v Brně- Líšni, v okrajové části Brna na ulici Šimáčkova č.35.
Je to hlavní ulice, která vychází z náměstí Karla IV, směrem na Ochoz u Brna, k Moravskému Krasu.

Použijete-li městskou dopravu - tak do Brna-Líšně jedete buď

  1. Autobusem číslo 58, 55, 78 ze Staré Osady (v Židenicích) do Líšně na nám. Karla IV. Odtud pěšky asi 400m po ulici Šimáčkova.
    Autobus č. 58 jezdí až před firmu na ulici Šimáčkova. Na Starou Osadu se dostanete z centra města tramvají č. 2 nebo 3.
    Autobusem číslo 78 se sem dostanete taky od nákupního centra Olympia v Modřicích, od Slatiny, dále pak pokračuje na Starou Osadu.
  2. Tramvají č. 8 ( z vlakového hlavního nádraží), která jezdí přímo až do Staré Líšně, konečná stanice (Mifkova), je kousek od nám. Karla IV, tam odbočíte doleva na Šimáčkovu ulici po 400m je Aurea medica.
obsah-mapa-local-lisen.jpg

Autem od středu města
se dostanete do Brna-Líšně - z křižovatky Novolíšeňská X Jedovnická (poblíž Zetoru), vyjedete kopec ulicí Novolíšeňská, pak odbočíte doprava ulicí Mifkovou se dostanete na náměstí Karla IV a tak odbočíte doleva, poté asi 400m ulicí Šimáčkova.

obsah-mapa-od-dalnice.jpg

Autem od dálnice D1 ze směru od Olomouce
exit Brno - východ (exit 203) a hned první odbočka doprava je směr Líšeň, Ochoz, dále pojedete asi 2km stále rovně na náměstí Karla IV a dále rovně asi 400m ulicí Šimáčkova.

Autem od dálnice D1 ze směru od Prahy, Bratislavy
exit Slatina,Šlapanice, letiště (exit 201) a dojedete na první křižovatku Řípská X Tuřanka, dáte se doprava ulicí Tuřanka, Matlachova, Bedřichovická, stále rovně, přejedete dálniční přivaděč na Olomouc, rovně směr Líšeň, dále pojedete asi 2km stále rovně na náměstí Karla IV a dále rovně asi 400m ulicí Šimáčkova.

Sídlo naší firmy v Brně - Líšni, na ulici Šimáčkova č.35.

Je to především informační a předváděcí centrum pro naše výrobky.

V této prodejně je možno se seznámit se všemi výrobky,
osobně je vyzkoušet, získat informační tiskoviny
a samozřejmě i zakoupit toto zboží.

Jsme připraveni Vám poskytnout odbornou lékařskou konzultaci, doporučíme vhodné metody a výrobky.

Máme tu rovněž centrum pro VO činnost (nakupují od nás prodejci), jsou tu kancelářské prostory, servisní služba.

Prodejna - kancelář v Brně - Líšni, otevírací doba.

Prodejna má otevírací dobu v průběhu roku
v pondělí až čtvrtek od 11,00 do 16,00 hod,
v pátek od 11 do 14 hod.

Prosíme všechny návštěvníky, obzvláště ty, kteří k nám přijedou z větší vzdálenosti, aby nám dali vědět (email, telefon), kdy přijedou. Mimo vlastní prodej v kanceláři musíme zajišťovat řadu dalších organizačních nebo poradenských činností. V některé dny k nám přijíždějí naši distributoři, smluvní partneři. Nicméně rádi se s Vámi domluvíme na konkrétní schůzce.

Během roku se účastníme významných výstav a prezentačních akcí u nás i v zahraničí ( v Německu, Itálii, na Slovensku). Po dobu těchto akcí je otevírací doba omezena, resp. je prodejna zavřena, podle aktuálních organizačních možností. Při těchto akcích, nás kontaktujte na elektronické adrese : aurea.medica@seznam.cz, nebo na tel. čísle ++420/ 544 21 7747 můžete nechat telefonický odkaz, případně faxovou zprávu. Jak to bude organizačně možné, spojíme se s Vámi.

Kde naše výrobky si můžete prohlédnout a vyzkoušet

Především v našem INFO - CENTRU v Brně-Líšni. V předváděcí místnosti si můžete vyzkoušet masážní lehátko, uvidíte perličkový hydromasážní přístroj, můžete si vyzkoušet ortopedické bandáže, tepelné obklady, ruční masážní přístroje vyzkoušíte přímo na svých ramenech nebo zádech.
Přímo si můžete prohlédnou výrobky péče o prsa, silikonové i tzv. neviditelné podprsenky, módní kryty bradavek, vložky do podprsenky.
Získáte informace o celém sortimentu bylinných olejů, balzámů, přísad do koupelí, můžete si vyzkoušet akupresurní výrobky, přístroje pro tělesnou estetiku.
Tyto výrobky si můžete přímo na místě koupit.

obsah06-info-room.jpg

Seznámíte se s funkcemi a uplatněním přístrojů, rádi se podělíme s Vámi o naše zkušenosti, zhodnotíme Váš zdravotní stav. Můžete si zde vzít názorné tiskoviny, prospekty.

Doporučíme a poradíme Vám výrobek vhodný na Vaše zdravotní problémy a potíže.

Dlouholeté zkušenosti, chráněná obchodní značka , odborné zázemí jsou hlavními atributy naší činnosti. K výrobkům vytváříme vlastní propagační tiskoviny s odborným zdravotním komentářem. Ve spolupráci se zahraničními odborníky využíváme klinických zkušeností, zdravotní aspekty konzultujeme se specialisty.

Aurea medica vlastní plnohodnotnou dokumentaci - zohledňující jejich zdravotní i technické povolení - odpovídající požadavkům zákona č. 22/97Sb., nařízení vlády č. 180/98 a jejich novel - vyhovují aktuálním předpisům platným dle evropské normy. Prohlášení o shodě výrobku je k dispozici pověřeným kontrolním orgánům.

obsah-expo-market.jpg

Naše výrobky můžete také vidět na informačních přednáškách, pořádaných naší firmou pro různé organizace (diabetiky, kluby důchodců, sportovce, zájmové organizace).

Účastníme se výstav zdravotního zaměření - Hospimedica, Rehaprotex v Brně,
módního zaměření (Moderní žena, Styl Kabo), i všeobecného zaměření.
V zahraničí nás lze navštívit na výstavách v Itálii - SANA v Bologni, v Německu na výstavě Wellness, Medica. Zúčastnili jsme se výstav v USA, v Jižní Korey, v Hong Kongu.

Našimi výrobky také zásobujeme obchody Zdravotních potřeb, lékáren, wellness, prodejen zdravého životního stylu. Výrobky mohou také prodávat smluvní distributoři, pokud splní dané podmínky, zejména odborné.

obsah00-styl-kabo-fashion.jpg

Již dlouhou dobu se zabýváme módními výrobky, zejména speciálními podprsenkami, dovážíme a prodáváme výrobky pro zdraví prsou, balzámy, krémy a přístroje pro formování a estetiku prsů.

Poskytujeme medicínskou zdravotní i módní poradenskou službu pro tuto oblast.

Zúčastníme se módních výstav, fashion meetings, vytváříme fotomodeling pro zahraniční společnosti, máme kolektiv modelek pro tuto oblast .

Z historie naší firmy

Vznik naší firmy výrazně ovlivnilo období mé medicínské praxe a zejména získávání zkušeností v podnikání ve zdravotní a wellness oblasti u nás i v Západní Evropě počátkem devadesátých let.

Jmenuji se MUDr. Radomír Houbal, vystudoval jsem lékařskou fakultu, všeobecné lékařství v Brně, poté jsem získal specializaci v oboru porodnictví a gynekologie. Během studia jsem aktivně pracoval s vrcholovými sportovci V Brně a v Praze - ve středisku vrcholového sportu - jako lékař i jako sportovec.
Získal jsem zkušenosti v tělovýchovném lékařství, rehabilitaci, v uplatnění alternativních metod, v relaxaci. Po získání specializace gynekologa jsem absolvoval stáž v Německu, kde jsem se seznámil se zdravotními firmami, které prodávají masážní přístroje, perličkové koupele a bylinné oleje. Studijní cestu, týkající se medicíny i producentů těchto výrobků jsem absolvoval i v Itálii a v USA. Poznatky z těchto cest mně inspirovaly k založení firmy Aurea medica začátkem roku 1997.
S kolektivem našich prodejců jsme začali působit v České republice prostřednictvím informačních akcí a prodejních výstav. Osobní kontakty s výrobci v Německu a Itálii nám umožnili nabídnout velmi široký sortiment zdravotních výrobků pro české zákazníky - srovnatelný s výběrem v Západní Evropě.

obsah99-korea-buhueng

Zásadní vliv na směřování naší firmy měla pracovní cesta po Jihovýchodní Asii ( Hong kong, Taiwan, Jižní Korea). Získali jsme mnoho přátel v oblasti východoasijské medicíny u firem vyrábějící masážní a relaxační výrobky, využívající metody reflexní léčby, magnetoterapie a různých forem masáže. Náš sortiment se výrazně obohatil především o výrobky z Jižní Korey, Japonska a Hongkongu.

Osobní kontakty nám umožňují nabídnout českým zákazníkům špičkové přístroje využívající metody asijské medicíny, naše firma se podílí na vývoji těchto přístrojů - viz. Speciální masážní výrobky.
Aurea medica je členem vládních obchodních organizace, které podporují export z Korey a Hongkongu. To nám umožňuje setkávat se výrobci, navštěvovat výstavy se zdravotním zaměřením. U řady výrobků máme výhradní zastoupení v ČR, i v EU.

obsah99-HK-Korea

Úspěšně pokračujeme ve spolupráci s německými firmami - Dr. Förster, přírodní preparáty,
máme mimořádný výrobek využívající léčebných účinků monochromatického světla ze Švýcarska - viz. Léčivé světlo.
Forma a rozsah nabídky našich výrobků se v průběhu let měnil. Zprvu jsme se účastnili velkého množství výstav, jak zdravotních ( Harmonie, MEFA, Pragomedica, Senior v Lysé nad Labem..), tak se zaměřením všeobecně prodejním (Zahrada Čech, Země živitelka, Věžky, Louny, Hodonínská zahrada, a další regionální výstavy). Postupně jsme se zaměřili na zdravotní a módní výstavy.

Byla nám nabídnuta i účast na Česko-americké výstavě v New Yorku v roce 2003, konané v St. John Nepomucene Hall na Manhattanu.
Výstava byla konána především pro Čechy a Slováky žijící v USA.

obsah03-NY-expo.jpg

Aurea medica v New Yorku prezentovala hlavně relaxační masážní výrobky, bederní pásy a bandáže pro sportovní využití, pro rehabilitaci. Mimo výstavu jsme procestovali oblast New Yorku, setkali se s managery obchodních firem, poznali specifika velké metropole.

obsah03-NY-expo2.jpg

Aktivně se účastníme i výstav v Německu (Stuttgart, Köln, Düsseldorf), na Slovensku (Nitra). V Německu spolupracujeme s tradičními německými firmami produkující bylinné přírodní přípravky z alpské přírody, zejména s využitím pro bylinné lázně, perličkové koupele, s využitím v rehabilitaci /masti, bylinné oleje, balzámy).

Aurea medica se stala partnerem pro korejské firmy, které v rámci státního korejského programu rozšířily svoji působnost do Evropy, včetně České republiky. V Německu s těmito korejskými firmami se účastníme výstavy MEDICA v Düsseldorfu. Rozvíjí se zejména blízká spolupráce s firmou Bu Heung Medical ze Soulu, která se zabývá praktickým uplatněním elektrické punktury a TENS v drobné přístrojové technice. Aurea medica jí k tomu poskytuje klinický aspekt evropský.

obsah05-bologna-mode.jpg

Účastníme se také výstav v Itálii, výstavy zdravotní a farmaceutické SANA Bologna, Cosmopharma. Aurea medica se také účastní módních výstav v Itálii, v Miláně, v Padově. V té době již dovážíme módní výrobky typu silikonových podprsenek, neviditelných podprsenek, speciálních módních doplňků pro prsa. Tyto výrobky společně s ortopedickými bandážemi a akupresurními head massagery prezentujeme v Bologni, SANA.

obsah06-helsinki-meeting.jpg

Aurea medica se účastní mezinárodního meetingu podporující rozvoj korejských firem v Evropě, koná se v Helsinkách 2006. Pro korejské a další východoasijské firmy Aurea medica poskytuje know how v oblasti cílené zdravotní propagace, využíváme fotomodelingu pro propagační materiály. Máme pro tyto účely skupiny dívek, fotomodelek, které předvádějí zdravotní výrobky, případně jsou tváří fotomodelingu. Kongres v Helsinkách výrazně pomohl v dovozu moderních zdravotních výrobků z JV Asie s prvky tradiční asijské medicíny.

obsah06-frankfurt-kotra.jpg

Další podobná akce se v témže roce koná ve Frankfurtu nad Mohanem. Paralelně jsou domluveny specializované dovozy výrobků na bázi shiatsu a chi-meschine.
Podílíme se na vývoji výrobků péče o prsa na Taiwanu a v Číně. Zejména na vývoji preparátů a výrobků pro modelaci prsů, na bázi elektrické stimulace a větší citlivosti estrogenových receptorů v prsní tkáni.
Výsledkem našeho jednání s čínskými firmami se podílíme na vývoji speciálních massagerů s účinkem magnetoterapie, pod naší značkou Aurea medica.

obsah06-soul.jpg

Velká akce mezinárodního významu, konference a výstava v Soulu, hlavním městě Jižní Korey. 3 dny náročného jednání, zajímavé podněty a výrobky. Získáváme nové kontakty v oblasti zdravotních výrobků i fotomodelingu. V oblasti péče o prsa společně s asijskými kolegy vytváříme novou kolekci podprsenek, doplňujeme sortiment o sportovní podprsenky, módní nipple covers .

V následujích letech se účastníme módních výstav typu STYL KABO v Brně, kde prezentujeme naše kolekce. Účastníme se dalších výstav módních i zdravotních v Itálii a Německu. Rozšiřujeme naši nabídku biolamp s čistým , léčivým světlem ze Švýcarska, spolupracuje s firmou Lanaform z Belgie. Dovážíme akupresurní "head massagers" z JV Asie. Začínáme spolupracovat s lékaři zabývající se ajurvedou v Indii. Rozvíjí se také práce pro korejskou vládní organizaci, prostřednictvím fotomodelingu zdravotních výrobků.

obsah-09-bvv.jpg

V současné době Aurea medica působí na několika úrovních nabídky. Mimo obvyklé výstavy a informační přednášky pro zájmové skupiny, pořádáme propagační akce v jednotlivých městech a obcích, naše výrobky jsou nabízeny i prostřednictvím jiných firem, které u nás VO nakupují.

V naší firmě podporujeme i zdravotní vzdělávání, především u mladých lidí, studenti nám pomáhají i na výstavách. Odborné tématické přednášky pořádáme také v našem Informačním středisku v Líšni. Větší informovanost nám pomáhá rozvíjet internetová prezentace, kvalitní prospekty, informační tiskoviny.