zena-zacatek.jpg

Kosmetické masážní přístroje. Přístroje proti celulitidě.
Obličejová a koupelová masáž. Krémy a balzámy.
Léčivé světlo v kosmetice. Lymfodrenáže.

Koupelová masáž. Aqua Sensation Bath massager

obsah01-aqua-towel.jpg

Vynikající masážní přístroj, do vodního prostředí (při umývání, ve vaně atd.)
Není připojen k el. síti, ale je napájen 2 tužkovými bateriemi.

Aqua sensation - umožňuje
stimulační masáž celého těla ve vodě při umývání.
Je určen pro domácí použití, k osvěžení u lidí s jednostrannou pracovní zátěží, u žen svými účinky působí proti rozvoji celulitidy (tvorbě ochablé pokožky a tzv. "pomerančové kůry" na stehnech, hýždích a lýtkách.

Napomáhá odstranění únavy, bolestí a křečí u svalů , urychluje jejich regeneraci, stimuluje krevní oběh, přispívá k udržení štíhlé postavy. Doporučená doba masáže je 3- 5 minut.

Cena přístroje Aqua Sensation je 399,- Kč.

obsah01-aqua-woman.jpg

AQUA SENSATION má 2 nástavce :
Tělový kartáč - k umývání a masáži unavených partií těla. Vibrace a jemná masáž těla kartáčem podporuje krevní oběh na kůži a v podkoží, přispívá k vytvoření celkové dobré tělesné pohody.

Tělový masážní nástavec s výstupky - je určen k hlubší stimulační masáži svalových partií, může být rovněž použit ve vodní lázni .

Masáž boků a stehen

Velmi dobré účinky u tzv. celulitidy. Tlak větší, ale bezbolestný, používají se oba nástavce, každý po dobu 2- 5 minut. Podobným způsobem lze masírovat břišní oblasti - k regeneraci a posílení břicha po těhotenství a porodu, pomáhá při zpevňování postavy.

Masáž prsou resp. ramenní, šíjové oblasti

Od stran ke středu, pokračujte ve směru svalových vláken na prsním svalu a na ramenou - déltový sval. Masáž prsní žlázy u žen by měla být jemná masážním kartáčem, vodní a masážní působení působí příznivě v prevenci předrakovinových stavů u prsu.

obsah01-aqua-sabina.jpg

Vhodné je ošetřit po masážní koupeli pokožku bylinnými balzámy,
vhodný je hlavně Balzám s olivovým olejem,
Balzám s Aloe vera,
Balzám s Arnikou,
nebo bylinný olej č.102.

Kosmetický set.

obsah02-set-kosmetic.jpg

Lehký, ruční přístroj se 6 nástavcemi pro kosmetickou péči obličeje, rukou, nohou. Určen pro intensivnější čištění kůže, pomáhá odstraňovat nečistoty pleti a odumřelé buňky kůže obličeje. Nástavce na nehtovou kosmetiku tvarují nehty, hladí, leští. Vodotěsný, zdroj energie: 3 ks 1,5V AA baterií - vkládají se do základní, motorové části.
Cena Kosmetického setu je 294 Kč, 2 kusy v ceně 399 Kč
- akční cena - doprodej posledních kusů.

Nástavce

obsah02-kosme-body.jpg

a/ tělový kartáček - větší

Určen pro intenzívní čištění kůže krku, šíje, prsou, ramen, atd. (s výjimkou silně zrohovatělých částí kůže), pomáhá odstraňovat nečistoty pleti a odumřelé buňky kůže. S mýdlem vytvoříte bohatou pěnu. Zapněte přístroje na nižší stupeň rotace (1) a pohybujte kartáčkem ve všech směrech bez použití síly.

obsah02-kosme-set-lotio.jpg

b/ obličejový kartáček - menší

Určen pro čištění kůže obličeje, pomáhá odstraňovat nečistoty pleti a odumřelé buňky kůže obličeje. Nejprve odstraňte výraznější make-up, pak jemně otírejte navlhčeným kartáčkem s mýdlem nebo čistícím krémem dokud se nevytvoří pěkná pěna. Používejte kartáček jemně na kůži obličeje nebo šíje - ve všech směrech - zvolte nižší rychlost přístroje (1). Nakonec opláchněte obličej vlažnou vodou.

obsah02-kosme-face.jpg

c/ nástavec na roztírání pleťové vody nebo mléka

speciálně upravený nástavec s rotujícími kuličkami pro správné rozptýlení pleťové vody nebo mléka. Nejprve aplikujte pleťovou vodu nebo mléko přímo na obličej či šíji. Zapněte nižší rychlost přístroje a jemně vmasírujte.

d/ pěnovkový nástavec ( houbový nárazník)

speciálně upravená pěnovka umožňuje odstraňovat odumřelé kožní buňky obličeje, pomáhá vyhlazovat pleť, zklidňuje, konejší. Zvolte větší intensitu (2) přístroje. Pokud používáte na čištění mléko či krém, houba vsaje odumřelé kožní buňky z povrchu společně s krémem.

obsah02-kosme-nail-hard.jpg

e/ nástavec na nehty - tvrdý, drsný

Tvaruje nehty, na rukou i na nohou, opracovává je do žádaného tvaru.

f/ nástavec na nehty, měkký

obsah02-kosme-nail-soft.jpg

Modeluje nehty do hladkých tvarů, opracovává, jemně leští povrch nehtů (na rukou i na nohou). Nejprve odstraňte starý lak, očistěte a vysušte povrch nehtů. Poté zvolte vyšší rychlost (2) a pečlivě upravujte povrch nehtů.

Thermofit

Masážní přístroj s kontaktní tepelnou aplikací.

Cena Thermofitu je 399 Kč - akční cena - doprodej posledních kusů.

obsah03-thermofit-samples.jpg

THERMOFIT je masážní přístroj pro domácí použití, využívající příznivého účinku tepelné jemné vibrační masáže. Napomáhá odstranění únavy, přispívá ke kosmetické očistě kůže obličeje.


Nastavení přístroje - přístroj má 3 za sebou následující polohy: Termofit můžete používat buď v poloze "pouze vibrační masáž" - je to poloha pro používání nástavců.


a/ nástavec s kuličkovými výstupky - pro jemnou stimulační obličejovou i tělovou masáž
b/ nástavec s hřebovými výstupky - pro povrchovou, kapilární masáž - masáž kůže obličeje, vlasové části, podporuje lepší prokrvování pokožky
c/ "pěnovkový nástavec" - pro jemnou, konejšivou masáž , zvyšuje vstřebání kosmetických krémů
d/ nástavec se stimulačním vyvýšeným výstupkem pro tělovou masáž při únavě

Další "poloha2" - je tepelná masáž. Tepelné ( infračervené - IR ) u Thermofitu je tvořeno lesklou reflexní plochou. Přístroj během masáže poskytuje kontaktní IR záření, pronikající do hloubky ke svalům a do pojivové tkáně. Stimuluje krevní cirkulaci, zvyšuje hloubku a účinnost masáže, napomáhá odstraňovat tukové zásoby na bocích, na hýždích a stehnech, zvyšuje účinek kosmetických prostředků proti celulitidě.

MAGIC Massage

obsah04-magic-samples.jpg

Cena Magicu je 380,- Kč
- akční cena - doprodej posledních kusů..

je masážní přístroj speciálního tvaru pro domácí použití.
Konstrukce přístroje umožňuje samoobslužně provádět cílenou jemnou masáž obličeje, ramen a dalších, rukou dostupných, částí těla.

Infračervené záření u MAGICu je generováno lesklou oblou reflexní plochou, přístroj je vybaven pružnými úchyty, umožňujícími pevné a pohodlné uchopení masážního přístroje do ruky .

Přístrojem Magic můžete masírovat buď přímo na povrchu kůže nebo nepřímo = využít vibrace cíleně přes Vaše prsty (velmi dobré uplatnění u místních svalových zatvrdlin v oblasti krční páteře - u myogelóz na trapézovém svalu).

Masážní přístroj Cell Magic

obsah-06cell-magic.jpg

Omlouváme se, přípravek se v současné době od výrobce není k dispozici.

Cell Magic - prstová masáž - je vynikající masážní přístroj, který byl vyvinut na základě odborné spolupráce masérů a fyzioterapeutů. Je určen pro domácí použití.

Přispívá k udržení štíhlé postavy, napomáhá proudění v lymfatickém systému, mobilizuje zadrženou vodu ve tkáních, pomáhá v odstranění únavy. Masáž bude perfektně uvolňovat unavené svaly, bude eliminovat laktáty = soli kys. mléčné a toxiny.

Cell Magic nabízí 6 jemných "prstů" s volným axiálním pohybem napodobujícím klasickou prstovou masáž.

Nejprve používejte přístroj krátkou dobu pod stálým tlakem na kůži s rychlejšími pohyby. Vhodný rytmus je 2x denně po dobu 10 minut. Je možno aplikovat na kůži velmi tenkou vrstvu bylinného krému nebo lotia. Později aplikujte přístroj pod středním tlakem delší časový interval (maximálně celkově 25 - 30 minut) s většími , pomalejšími pohyby na kůži.

obsah-07cell-magic.jpg

Masáž boků, hýždí a stehen.

Velmi dobré účinky u tzv. celulitidy - "pomerančové kůry" . Tlak větší, ale bezbolestný. Doporučená doba 2x5 minut. Vhodné je provádět masáže každý den, v těchto partiích se nejvíce hromadí tuk, především u žen. Masírujte směrem od kolen k bokům , na bocích rotační pohyby. Masáž hýždí- od středu do stran.

Masáž krku a šíjových svalů.

je vhodná u bolestí a blokádách v krčních a šíjových oblastech, u strnulé šíje. Masáž Cell Magicem napodobuje klasickou jemnou ruční masáž. Po fyzické námaze často vznikají lokální zatvrdliny - myogelozy šíjového svalstva.

obsah-08cell-magic.jpg

Tyto partie jsou také obzvláště důležité stressové zóny u nervového napětí, časté jsou blokády krční páteře, strnulá šíje, torticollis, cervikokraniální syndrom, cervikobrachiální syndrom ( blokáda páteře s vyzařujícími bolestmi - hlavy nebo brnění rukou, prstů).

Vhodné je krátké rozcvičení, rozehřátí svalů a masáž asi 5-10 minut.

Cena přístroje Cell Magic je 987,- Kč.

Jako internetový dárek k výrobku dostáváte velmi praktický byllinný balzám Anti-celulitis creme.